Switch-uri
Switch DLink DXS-3410-32SY, 28x 10G SFP+, 4x 10/25G SFP28, 100/1000/2500/5000/10000
Producator:
D-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
15,829.99 lei
Stoc epuizat
Switch DLink DXS-3410-32SY, 28x 10G SFP+, 4x 10/25G SFP28, 100/1000/2500/5000/10000 Mbps, Layer 3, capacitate switch 760 Gbps
| Layer | Layer-3 |
|---|---|
| Rackable | Yes |
| LAN port type | Gigabit |
| Redundant PSU | No |
| Porturi RJ 45 | 1-4 |
| Viteza transfer | 10G+ |
| Management | Managed |
| PoE | No |
| Porturi SFP | 28x 10G SFP+, 4x 10/25G SFP28 |
| Montare in rack | Da, 1U |
| Tip Switch | Retea Fibra Optica |
| Memorie Buffer | 4 MB |
| Stackable | Da |
| Tabela de adrese MAC | 32K |
| Alimentare | Sursa interna |
| Conectori | 1 x USB 2.0 Tip A1x RJ45 (consola)1 x RJ45 (managemant) |
| Dimensiuni | 441 x 250 x 44 mm |
| Greutate | 3.88 kg |
| Numar porturi | 28 x 10G SFP+4 x 10/25G SFP28 (uplink) |
| Protocoale de rutare | IGMP Snooping V1/V2/V3 |
| Remote Management Protocol | SNMP 1, SNMP, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, MIB |
| Standarde | IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3by, IEEE 802.3bz |
| Tehnologie de cablare | Base-FX |
| Viteza transfer LAN | 10 Gbps |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 60 |
TP-link AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router, ARCHER C6U, IEEE 802.11ac/n/a
Switch TP-Link TL-SF1048, 48 port, 10/100Mbps 


Nu există recenzii încă.