3 în stoc
691.99 lei
3 în stoc
„JetStream™ 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit SFP Slots PORT: 16× Gigabit RJ45 Ports, 2× Gigabit SFP Slots SPEC: 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Integration with JetStream™ SDN Controller, Static Routing, 802.1Q VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping, 802.1p/DSCP QoS, ACL, 802.1x, Radius/Tacacs+ Authentication, LACP, CLI, SNMP, Dual Image/Configuration, IPv6”
| LAN port type | Gigabit |
|---|---|
| Layer | Unmanaged |
| Stackable | No |
| Rackable | No |
| Redundant PSU | Yes |
| LAN ports | 16 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Jumbo frames support | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| Power supply included | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Rack mounting | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Static route | Yes |
| Web-based management | Yes |
| System event log | Yes |
| Switch type | Managed |
| Port mirroring | Yes |
| Form factor | 1U |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Flow control support | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| IGMP snooping | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| 10G support | No |
| Broadcast storm control | Yes |
| Spanning tree protocol | Yes |
| Multicast support | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 16 |
| MAC address table | 8000 entries |
| Switching capacity | 36 Gbit/s |
| Jumbo frames | 9000 |
| Fanless | Yes |
| Number of VLANs | 4000 |
| SSH/SSL support | Yes |
| Loop protection | Yes |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Yes |
| ARP inspection | Yes |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| BPDU filtering/protection | Yes |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 16 |
| Store-and-forward | Yes |
| Number of IP interfaces | 16 |
| DHCP features | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | Y |
| Management protocols | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Number of static routes | 32 |
| Switch layer | L2/L2+ |
| MIB support | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN, Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| Forwarding rate | 26.8 Mpps |
| Heat dissipation | 41.97 BTU/h |
| Porturi RJ 45 | 11-18 |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | 1-2 |
| Montare in rack | Nu |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Management | Da |
| PoE | Nu |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Depth | 180 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Power source | AC |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 2.45 kg |
| Cables included | AC, LAN (RJ-45) |
| Cloud-managed | Yes |
| Width | 440 mm |
| Height | 44 mm |
| Package width | 250 mm |
| Power consumption (max) | 12.3 W |
| Package depth | 528 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC Sock
Tastatura Razer Razer Huntsman Mini, gaming, alba
Mouse Genius DX110, USB, negru
HPE ML30 G11 6325P 1x32G 8SFF EU Svr
JUCARIE DE BAIE, FOCA SANDY, TOMY
Switch TP-Link TL-SG116, 16 port, 10/100/1000 Mbps 



Nu există recenzii încă.