Disponibilitate:
25 în stoc
42.00 lei
25 în stoc
| General | |
| Chipset |
Realtek
|
| Modalitate conectare |
USB 2.0
|
| Standarde |
802.11 b/g/n
|
| Frecventa de operare |
2.4 GHz
|
| Antena |
Interna
|
| Modulatie |
OFDM/CCK/16-QAM/64-QAM
|
| Securitate |
WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)
|
| Dimensiuni |
93.5 x 26 x 11 mm
|
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| WiFi Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi standard | b/g/n |
| Slot Type | USB2.0 |
| Portabil | Da |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Segment | Home |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Component for | PC/Laptop |
| Quick installation guide | Yes |
| Internal | No |
| USB powered | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Host interface | USB |
| Antenna design | Internal |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| WPS push button | Yes |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Transmitting power (FCC) | 20 dBm |
| Interface | WLAN |
| Antenna | Yes |
| Resource CD | Yes |
| Transmitting power (CE) | 20 dBm |
| Frequency range | 2.4 – 2.4835 GHz |
| WLAN data transfer rates supported | 11,54,300 Mbit/s |
| Numar porturi RJ-45 | N/A |
| Numar antene | 1 |
| Tip Antena | Interna |
| Port USB | Da |
| Suport SIM | Nu |
| Modulation | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Operating modes | Infrastructure mode |
| Supported network protocols | CSMA/CA, ACK |
| Tehnologie | WiFi 4 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Product colour | Black, White |
| Width | 86 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 12 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Depth | 26 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Package depth | 137 mm |
| Package weight | 150 g |
| Package height | 42 mm |
| Package width | 148 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.