Disponibilitate:
92 în stoc
47.99 lei
92 în stoc
| General | |
| Interfata |
PCI Express x1
|
| Standarde |
802.11 b/g/n
|
| Antene |
1x antena
|
| Frecventa |
2.4 GHz
|
| Tehnologia de modulare |
DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM
|
| Securitate |
Support 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, Wireless MAC Filtering
|
| Dimensiuni |
120.8 x 78.5 x 21.5mm
|
| Mentiuni |
Pentru alte sisteme de operare verificati site-ul producatorului
|
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| WiFi Frequency | 2.4/5-GHz |
| Slot Type | PCI-E |
| WiFi standard | b/g/n |
| Segment | Consumer |
| Portabil | Nu |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna design | External |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Antenna gain level (max) | 2 dBi |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Interface | WLAN |
| Antenna | Yes |
| Resource CD | Yes |
| Maximum data transfer rate | 150 Mbit/s |
| Security algorithms | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Frequency range | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Host interface | PCI Express |
| Numar porturi RJ-45 | N/A |
| Numar antene | 1 |
| Tip Antena | Externa |
| Port USB | Nu |
| Suport SIM | Nu |
| Modulation | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Operating modes | Infrastructure mode |
| WLAN data transfer rates supported | 11,54,150 Mbit/s |
| Chipset | Atheros |
| Tehnologie | WiFi 4 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | Green |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Depth | 78.5 mm |
| Width | 120.8 mm |
| Package weight | 150 g |
| Package height | 39 mm |
| Height | 215 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.