Disponibilitate:
100 în stoc
54.99 lei
100 în stoc
TP-LINK UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter, (71 x 26 x 16.2mm), 1 X 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Port, 1 USB 3.0.
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Interface | Ethernet |
| Interfata | USB |
| Low profile | Nu |
| Viteza transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Depth | 26 mm |
| Package weight | 50 g |
| Package depth | 85 mm |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Weight | 20 g |
| Width | 71 mm |
| Height | 16.2 mm |
| Package width | 183 mm |
| Package height | 18 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Switch D-Link GO-SW-5G, 5 port, 10/100/1000 Mbps
Outdoor Security Wi-Fi Camera, 2-Pack SPEC: 2K (2304x1296), 2.4 GHz,
Cooler Procesor ASUS PRIME LC 360 ARGB NEGRU
Adaptor TP-Link, USB C la Gigabit Ethernet Network, Caracteristicile USB
Nu există recenzii încă.