- Nu poți adăuga acea cantitate în coș — avem 1 în stoc și ai deja 1 în coșul tău. Vezi coșul
Disponibilitate:
1 în stoc
5,322.99 lei
1 în stoc
ZYXEL USGFLEX200H FIREWALL ROUTER V2
| FW-Ports | 4 |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Maximum data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Security algorithms | SSL/TLS |
| Throughput | >5.1Gbps |
| Porturi RJ 45 | 4 |
| Tehnologie | Wired |
| Firewall security | Y |
| Firewall throughput | 5000 Mbit/s |
| Management platform | uOS |
| LED indicators | Yes |
| Height | 73 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 8 |
| Depth | 247 mm |
| Width | 427 mm |
| Producator | ZYXEL |
| Garantie | 60 |
Monitor ViewSonic 27" VG2757V-2K, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.58,
Nu există recenzii încă.