- Nu poți să adaugi „Cablu retea Lindy LY-48018, 2m Cat.6 U/UTP, Blue” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
7 în stoc
58.99 lei
7 în stoc
- Connector A: RJ45 Male
- Connector B: RJ45 Male
- Housing Material: Polycarbonate
- Connector Plating: Nickel
- Pin Construction: Copper Alloy
- Pin Plating: Gold plated
- Dimensions (approx.) WxDxH: 11.6×22.8×8.3mm (0.46×0.90×0.33in)
| Cabling technology | 10GBase-T |
|---|---|
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector shield material | Aluminium |
| Conductor material | Copper |
| Connector shielding | Yes |
| AWG wire size | 27 |
| Connector contacts plating | Nickel/Gold |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Conector 1 | RJ45 |
| Conector 2 | RJ45 |
| Lungime | 10 m |
| Standard cablu | Cat6 |
| Ecranare/Protectie | S/FTP (S-STP) |
| PoE | Nu |
| Culoare | Gri |
| Cable standard | Cat6 |
| Cable shielding | S/FTP (S-STP) |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable class | E |
| Frequency | 250 MHz |
| Snagless cable boot | Yes |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Package type | Polybag |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Cable length | 10 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 75 °C |
| Certification | RoHS, REACH, UL, California Proposition 65 |
| Bend radius (min) | 7.4 cm |
| Outer diameter | 6.2 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.