Disponibilitate:
25 în stoc
90.99 lei
25 în stoc
| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 b/g/n
|
| Rata transfer |
300 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4 GHz
|
| Dual Band |
Nu
|
| Antena |
Extern
|
| Tip antena |
2
|
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate wireless |
64/128/152-bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
110.0 x 65.8 x 75.2 mm
|
| Frequency-Band | SingleBand |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Wireless-Speed | 300Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB-Port | No |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Numar porturi | 1-3 |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Built-in power socket | Yes |
| WLAN data transfer rates supported | 11,54,300 Mbit/s |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 250 g |
| Width | 110 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85171800 |
| Power consumption (typical) | 3 W |
| Package height | 89 mm |
| Package width | 156.5 mm |
| Package depth | 101.5 mm |
| Depth | 65.8 mm |
| Height | 75.2 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.