Disponibilitate:
Stoc epuizat
723.98 lei
Stoc epuizat
Mikrotik wAP R weatherproof 2.4Ghz wireless access point with a miniPCI-e slot, RBWAPR-2ND, 1* 10/100 Ethernet ports, 1* CPU core count, CPUnominal frequency: 650 MHz, RAM: 64 MB, Flash Storage: 16 MB, PoE in:Passive, 2* Wireless 2.4 GHz number of chains, 802.11b/g/n, 2* Antennagain dBi for 2.4 GHz, 6W
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Internal | No |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Reset button | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna gain level (max) | 2 dBi |
| Numar porturi | 1-3 |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| 5 GHz | No |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| Built-in processor | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Product colour | White |
| LED indicators | Yes |
| Width | 185 mm |
| Height | 30 mm |
| Power consumption (max) | 6 W |
| Depth | 85 mm |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Placement | Table, Wall |
| AC input voltage | 9 – 30 V |
| Producator | MIKROTIK |
| Garantie | 24 |
Carcasa Asus GX601 ROG STRIX HELIOS, fara sursa, Middle Tower,
HDD Extern WD Elements Portable, 4TB, negru, USB 3.0
Memorie USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 128GB, USB 3.2
HPE Networking Instant On Indoor Access Point 2x2 Wi-Fi 6 

Nu există recenzii încă.