- Nu poți să adaugi „Amazon Kindle Paperwhite Sig 32GB Bk” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
58 în stoc
965.99 lei
58 în stoc
Bullet Points Viewsonic ID1330 graphic tablet Black, White 294.64 x 165.1 mm USB :
– Wired 294.64 x 165.1 mm
– Device interface: USB
– Pen included
– LED 29.5 cm (11.6″)
– Black, White
Viewsonic ID1330. Connectivity technology: Wired, Working area: 294.64 x 165.1 mm, Device interface: USB. Display diagonal: 29.5 cm (11.6″), Display: LED, HD type: Full HD. Product colour: Black, White. Width: 344 mm, Depth: 7 mm, Height: 210 mm
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Contrast ratio (typical) | 800:1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Display number of colours | 262144 colours |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Device interface | USB |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 189 cm |
| Rezolutie | 1920×1080 pixeli |
| Display | N/A |
| Interfata | USB |
| Touchscreen | Nu |
| Pen included | Yes |
| Working area | 294.64 x 165.1 mm |
| Tablet weight | 800 g |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Product colour | Black, White |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 29.5 cm (11.6) |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Depth | 7 mm |
| Height | 210 mm |
| Package width | 415 mm |
| Package weight | 9.5 kg |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Package height | 295 mm |
| Width | 344 mm |
| Package depth | 344 mm |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie | 24 |
Switch D-Link GO-SW-5G, 5 port, 10/100/1000 Mbps
Switch TP-Link TL-SF1048, 48 port, 10/100Mbps
Nu există recenzii încă.