- Nu poți să adaugi „Mousepad Spacer RGB gaming, cauciuc si material textil, 900 x” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
10 în stoc
79.99 lei
10 în stoc
Mousepad Trust GXT 759 XXL, suprafata moale, dimensiuni 900 x 400 x 3mm, negru
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 3 mm |
| Stitched edges | Yes |
| Size | XXL |
| Material | PET |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| MousePad-Type | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black, Red |
| Width | 900 mm |
| Depth | 400 mm |
| Weight | 665 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
HPE Networking Instant On Indoor Access Point 2x2 Wi-Fi 6
Toner Canon C-EXV59B, black, capacitate 30k pagini, pentru iR 2625i/2630i/2645i. 


Nu există recenzii încă.