- Nu poți să adaugi „Mousepad Gaming Corsair MM300 Pro Extended, Textil, Margini Cusute, 930x300x3mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Mousepad
Mousepad Trust Benya XXL, forma rectangulara, material PVC, dimensiuni 900
Producator:
Trust
Disponibilitate:
10 în stoc
110.99 lei
10 în stoc
Mousepad Trust Benya XXL, forma rectangulara, material PVC, dimensiuni 900 x 430 x 2mm, mov
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 430 mm |
| Product colour | Purple |
| Width | 900 mm |
| Weight | 400 g |
| Height | 2 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |




Nu există recenzii încă.