- Nu poți să adaugi „Mouse pad Serioux, model Cat and mice, MSP02, suprafata textila,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
79 în stoc
46.99 lei
79 în stoc
| Dimensiuni | |
| Lungime |
270 mm
|
| Latime |
215 mm
|
| Grosime |
1.5 mm
|
| General | |
| Culoare |
Multi
|
| Material |
Textil cu baza cauciucata
|
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Image |
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Size | S |
| Thickness | 1.5 mm |
| Material | N/A |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Mic |
| Iluminare | Nu |
| Depth | 215 mm |
| Product colour | Green |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight | 52 g |
| Width | 270 mm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 0 |
SSD Adata XPG GAMMIX S70, 1TB, NVMe, M.2 



Nu există recenzii încă.