Disponibilitate:
17 în stoc
517.00 lei
17 în stoc
Mousepad Razer Firefly V2 Pro – Multi-zone Chroma, lungime 278 mm / 10.95″, adancime 360 mm / 14.17″
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| USB powered | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| LED backlight | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Non-slip base | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 4.6 mm |
| Material | N/A |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Standard |
| Iluminare | Da |
| Width | 360 mm |
| Depth | 278 mm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 0 |
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 10-core, NeuralEngine16-core)/32GB/1TB
Covor printat, FUSION 160x230 cm, lavabil cu spate antialunecare,
LENOVO ZAG70632RO, 8 GB RAM, 256 GB, Fara SIM, Cloud
iPhone 16 Clear Case with MagSafe
Mousepad Gaming Corsair MM250 CHAMPION XL, 450mm x 400 x 



Nu există recenzii încă.