Disponibilitate:
10 în stoc
132.99 lei
10 în stoc
Mouse pad CORSAIR MM350 Champion Series-X-Large 450mm x 400mm x 5mm
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 5 mm |
| Material | Cauciuc si Textil |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Depth | 400 mm |
| Width | 450 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |




Nu există recenzii încă.