Disponibilitate:
2 în stoc
81.99 lei
2 în stoc
MM350 Champion Series Mouse Pad – Medium
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 5 mm |
| Material | Textil |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Standard |
| Iluminare | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Depth | 270 mm |
| Width | 320 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |
Combina frigorifica HEINNER HC-V288E++, 288 l, Clasa E, Alb 





Nu există recenzii încă.