Disponibilitate:
60 în stoc
280.99 lei
60 în stoc
3XL: 1,200 x 550 x 4mm
| Non-slip base | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Anti-wrap edges | Yes |
| Anti-static coating | Yes |
| Comfortable design | Yes |
| Thickness | 4 mm |
| Material | cauciuc |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Weight | 1.49 kg |
| Country of origin | Taiwan |
| Product colour | Black, Green |
| Package width | 105 mm |
| Package height | 565 mm |
| Package depth | 105 mm |
| Package weight | 1.74 kg |
| Depth | 550 mm |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
| Width | 1200 mm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 0 |
Casti de gaming wireless Lenovo Legion H410, Conectivitate: Bluetooth &
Mousepad Spacer gaming, cauciuc si material textil, 350 x 250 

Nu există recenzii încă.