- Nu poți să adaugi „Mouse Dell MS5320, wireless, titan grey” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
18 în stoc
78.99 lei
18 în stoc
Mouse Wireless Trust Mydo, DPI ajustabil: 1000-1800, ambidextru, 4 butoane, interfata USB 2.0, raza de actiune pana la 10m, include o bateire de tip AA, albastru
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Wireless | Da |
| Mouse-Resolution | 1001-3000dpi |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Interfata | USB |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Fara fir |
| Ambidextru | Da |
| Culoare | Albastru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Purpose | Office |
| Form factor | Ambidextrous |
| Button functions | DPI switch |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement resolution | 1800 DPI |
| Buttons quantity | 4 |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Service life of battery | 6 month(s) |
| Receiver type | Micro receiver |
| Silent click | Yes |
| Feet material | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Rezolutie | 1001 – 2000 dpi |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Product colour | Blue |
| Width | 70 mm |
| Depth | 104 mm |
| Height | 35 mm |
| Battery type | AA |
| On/off switch | Yes |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Battery technology | Alkaline |
| Power source | Batteries |
| Weight | 84 g |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Packaging content | Wireless mouse Micro USB receiver 1 x AA battery |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Covor printat, FARO 200x300 cm, lavabil cu spate antialunecare, inaltime 

Nu există recenzii încă.