- Nu poți să adaugi „Mouse Lenovo ThinkPad Wireless, Black” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
13 în stoc
173.99 lei
13 în stoc
Mouse Trust Ozaa compact, rezolutie maxima 3200 DPI, interfata USB-A, USB-C, albastru
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Wireless | Da |
| Mouse-Resolution | ≥3001dpi |
| Rechargeable | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Interfata | USB |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Fara fir |
| Ambidextru | Nu |
| Culoare | Albastru |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Purpose | Office |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Buttons quantity | 6 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Receiver type | Micro receiver |
| Button functions | DPI switch, Forward, Back |
| Multi-device support | Yes |
| Movement resolution | 3200 DPI |
| Silent click | Yes |
| Feet material | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Mouse-Format | Right-hand |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| User guide | Yes |
| Product colour | Blue |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Battery type | Built-in battery |
| Sustainability compliance | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 105 mm |
| On/off switch | Yes |
| Width | 64 mm |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Height | 37 mm |
| Power source | Batteries |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Weight | 68 g |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| Packaging content | Mouse Storable USB micro receiver Charge cable User guide |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |




Nu există recenzii încă.