Disponibilitate:
100 în stoc
27.99 lei
100 în stoc
Mouse cu fir Lenovo 120; 1600DPI; conectivitate: USB-A; senzor optic; numar de butoane: 3; greutate: 90g; lungimea cablului: 1.5m; compatibil cu Windows 10 Home Single Language 64, Windows 11; culoare: negru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Gaming | Nu |
| Mouse-Resolution | 1001-3000dpi |
| Iluminare | Nu |
| Culoare | Negru |
| Ambidextru | Da |
| Mouse-Format | Right-hand |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Rezolutie | 1600DPI |
| Interfata | USB Type-A |
| Numar butoane | 3 butoane |
| Butoane | 3 |
| Rotite scroll | 1 |
| Tehnologie | Optic |
| Greutate | 90 g |
| Reincarcabil | Nu |
| Interfață Mouse | USB |
| Tip mouse | Cu fir |
| Lungime cablu | 1.50 m |
| Dimensiuni | 61 x 37 x 115 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |








Nu există recenzii încă.