- Nu poți să adaugi „Mouse Dell MS5320, wireless, titan grey” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
22 în stoc
123.99 lei
22 în stoc
HP MOUSE Wireless 435 pentru mai multe dispozitive, Culoare: Negru, Dimensiuni: 115,41 x 74,16 x 40,29 mm, Greutate: 0.07kg, Garantie 1 an
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| HP segment | Business |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Wireless range | 10 m |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Interfata | Bluetooth |
| Rezolutie | 2000 – 10000 dpi |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Tehnologie | Fara fir |
| Ambidextru | Da |
| Culoare | Negru |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Office |
| Form factor | Ambidextrous |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Multi-device support | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Buttons quantity | 5 |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Number of programmable buttons | 4 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 28 pc(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122959051 |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| User guide | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Battery type | AA |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | China |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Package depth | 110 mm |
| Package width | 135 mm |
| Package height | 48 mm |
| Power source | Batteries |
| Weight | 782 g |
| Height | 40.3 mm |
| Package weight | 182 g |
| Width | 115.4 mm |
| Depth | 74.2 mm |
| Compliance certificates | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Bundled software | HP Accessory Center Software |
| Compatible operating systems | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OS™; Windows |
| Recommended system requirements | USB Type-A port; Bluetooth |
| Pallet gross weight | 354.6 kg |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |






Nu există recenzii încă.