Disponibilitate:
Stoc epuizat
4,900.99 lei
Stoc epuizat
Memorie USB Flash Drive Kingston Data Traveler Max 1TB USB 3.2 Gen2negru
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Nu |
| Read speed | 1000 MB/s |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Culoare | Rosu |
| Material | plastic |
| Form factor | Slide |
| Write speed | 900 MB/s |
| Master (outer) case width | 174 mm |
| Master (outer) case length | 416.6 mm |
| Master (outer) case height | 119.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 14.5 kg |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Capacitate USB | 1 TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Capacity | 1 TB |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Width | 22 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package height | 165.1 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Product colour | Red |
| Weight | 14 g |
| Depth | 91.2 mm |
| Height | 9.02 mm |
| Package weight | 42.65 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan Kit
Carcasa Asus GX601 ROG STRIX HELIOS, fara sursa, Middle Tower,
Memorie USB Flash Drive Kingston 64GB Data Traveler Exodia, USB 

Nu există recenzii încă.