Disponibilitate:
Stoc epuizat
167.99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Verde |
| Material | plastic |
| PIN-secured access | No |
| Form factor | Slide |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 5.5 mm |
| Capacity | 64 GB |
| Width | 195 mm |
| Height | 102 mm |
| Weight | 79 g |
| Package height | 103 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Product colour | Green, White |
| Package width | 114.3 mm |
| Package weight | 15.83 g |
| Certification | FCC, CE, VCCI, RoHS |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
HDD Extern Adata HD710 Pro, 2TB, Negru, USB 3.1
HDD Extern Adata HV300, 1TB, Negru, USB 3.1 
Nu există recenzii încă.