Disponibilitate:
Stoc epuizat
130.00 lei
Stoc epuizat
| Capacitate (GB) | 16 GB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 42.4 x 14.95 x 5.35 mm |
| Greutate | 5.6 g |
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Nu |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Argintiu |
| Material | plastic |
| Form factor | Capless |
| Key ring | Yes |
| PIN-secured access | No |
| Capacitate USB | 16 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB version | 2.0 |
| Product colour | Silver |
| Package type | Blister |
| Capacity | 16 GB |
| Depth | 535 mm |
| Height | 149 mm |
| Weight | 5.6 g |
| Width | 42.4 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Cartus cerneala Canon CLI-526C, cyan, pentru Canon Pixma IP4850, Pixma
Memorie USB Flash Drive Adata UV320 128GB, USB-A 3.1 

Nu există recenzii încă.