Disponibilitate:
38 în stoc
35.99 lei
38 în stoc
Memorie USB Flash Drive Adata UR340, 32GB, USB 3.2, black metalic
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | aluminiu |
| Form factor | Capless |
| Protection features | Dust resistant, Shock resistant, Splash proof |
| Capacitate USB | 32 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Width | 122 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Blister |
| Capacity | 32 GB |
| Weight | 4 g |
| Housing material | Metal |
| Height | 46 mm |
| Depth | 34.8 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |




Nu există recenzii încă.