Disponibilitate:
Stoc epuizat
33.99 lei
Stoc epuizat
Memorie USB Flash Drive Adata C906, 64GB, USB 2.0
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Cap |
| Capacitate USB | 64 GB |
| Product colour | Black |
| USB version | 2.0 |
| Package type | Blister |
| Capacity | 64 GB |
| Housing material | Plastic |
| Weight | 9 g |
| Height | 104 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Width | 176 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Dell Networking,Cable,SFP28 to SFP28,25GbE,Active Optical (Optics incl'd),7Meter,Customer Kit 

Nu există recenzii încă.