Disponibilitate:
74 în stoc
34.99 lei
74 în stoc
Memorie USB Flash Drive Adata C008, 64GB, USB 2.0, alb
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Alb |
| Material | plastic |
| PIN-secured access | No |
| Form factor | Slide |
| UFD-Interface | USB-2.0 |
| Capacitate USB | 64 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB version | 2.0 |
| Depth | 60 mm |
| Product colour | Blue, White |
| Capacity | 64 GB |
| Weight | 10 g |
| Mac operating systems supported | Mac OS 9.0 |
| Width | 20 mm |
| Height | 9 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Carcasa Asus GX601 ROG STRIX HELIOS, fara sursa, Middle Tower,
HDD Extern WD Elements Portable, 4TB, negru, USB 3.0
Memorie USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 128GB, USB 3.2 
Nu există recenzii încă.