Disponibilitate:
100 în stoc
36.99 lei
100 în stoc
| Tip memorie |
Flash Drive
|
| Interfata |
USB 3.2
|
| Capacitate |
64 GB
|
| Dimensiuni |
60 x 20 x 9 mm
|
| Greutate |
10 g
|
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Write speed | 40 MB/s |
| Read speed | 90 MB/s |
| Plug and Play | Yes |
| USB required | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| USB powered | Yes |
| Culoare | Negru |
| Material | plastic |
| Form factor | Slide |
| Capacitate USB | 64 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Capacity | 64 GB |
| Product colour | Black, Blue |
| Width | 21 mm |
| Depth | 6.9 mm |
| Height | 9 mm |
| Weight | 11 g |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Memorie RAM Kingston FURY Beast, 32GB DDR4, 3600MHz, CL18
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX, 16GB DDR4, 3200MHz, CL16
Memorie USB Flash Drive Kingston 64GB Data Traveler Exodia, USB 

Nu există recenzii încă.