- Nu poți să adaugi „Memorie USB Flash Drive Adata, UV250, 32GB, USB 2.0” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
33.99 lei
Stoc epuizat
Memorie USB Flash Drive Adata 32GB USB 3.2 Metalic Silver
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Read speed | 100 MB/s |
| Protection features | Shock resistant, Water resistant |
| Device interface | USB Type-A |
| Culoare | Argintiu |
| Material | aluminiu |
| Form factor | Cap |
| Compatible operating systems | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later |
| Capacitate USB | 32 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Capacity | 32 GB |
| Width | 12 mm |
| Housing material | Metal |
| Weight | 35 g |
| Depth | 31.9 mm |
| Height | 57 mm |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |


Nu există recenzii încă.