Disponibilitate:
40 în stoc
3,549.98 lei
40 în stoc
HDD Extern Seagate 22TB 3.5″ USB 3.0 Expansion
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 22 TB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| HDD size | 3.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| Capacitate HDD extern | 22 TB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| Weight | 1.18 kg |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Width | 41.9 mm |
| Depth | 125 mm |
| Height | 178.8 mm |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |
Memorie USB Flash Drive SanDisk Ultra Flair, 128GB, USB 3.0
TP-Link, PoE Splitter, TL-POE10R, IEEE 802.3, 2*10/100/1000Mbps RJ45, Amperaj 2A,
Toner Canon CRG045HY, galben, capacitate 2800 pagini, pentru seriile LBP61x
Set 2 scaune +birou Pink Forest UGMBS06-PKF 

Nu există recenzii încă.