SKU: AHD330-2TU31-CBL
Producator: Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
Stoc epuizat
HDD extern ADATA, 2TB, HD330, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Albastru
SKU: AHD330-2TU31-CBL Categorie:
Wi-Fi
No
HDD capacity
2 TB
Protection features
Shock resistant
Linux operating systems supported
Yes
Security algorithms
256-bit AES
Format HDD extern
2.5"
Capacitate HDD extern
2 TB
Interfata HDD extern
USB 3.x Gen 1
Thunderbolt technology
No
Bus power
5 V
Bus powered
USB
Alimentare USB
Da
USB version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
User guide
Yes
Cables included
USB
Product colour
Blue
USB connector
Micro-USB B
Height
16.2 mm
Housing material
Plastic, Rubber
Width
88.9 mm
Weight
189.8 g
Depth
132.7 mm
LED indicators
Activity, Error, Power
Producator
ADATA
Garantie
36
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “HDD Extern Adata HD330, 2TB, Albastru. USB 3.1”