Disponibilitate:
3 în stoc
723.98 lei
3 în stoc
Toner Xerox 006R04680 yellow 2000 pagini pentru VersaLink C410 / VersaLink C415
| Quantity per box | 1 pc(s) |
|---|---|
| Printing colours | Yellow |
| Supply type | Single pack |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 2000 pages |
| Culoare toner | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black, Yellow |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Package depth | 185 mm |
| Brand compatibility | Xerox |
| Certification | CE, UKCA |
| Package width | 117 mm |
| Package height | 90.5 mm |
| Package weight | 285.8 g |
| Compatibility | Xerox C410 Colour Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer |
| Capacitate toner | ≤ 5.000pgs |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100, Protocol: IEEE 802.11b/g/n,
Toner Canon CRG055 black, capacitate 2.3k pagini, pentru LBP66x, MF74x. 



Nu există recenzii încă.