- Nu poți să adaugi „Toner Canon CRG054H cyan, High yeld, capacitate 2.3k pagini, pentru” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Tonere
Toner Lexmark 56F2X0E, black, 20 k, MX521de, MS421dw, MS521dn,MX521ade, MX622ade,
Producator:
Lexmark
Disponibilitate:
5 în stoc
2,640.99 lei
5 în stoc
Cartus toner Lexmark 56F2X0E, black, 20 k, MX521de, MS421dw, MS521dn, MX521ade, MX622ade, MS621dn, MX522adhe, MS622de, MX622adhe, MS421dn, MX421ade.
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Print technology | Laser printing |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Compatibility | MS421dn, MS521dn, MS621dn, MS622de, MX521de, MX622adhe, MX622ade, MX521ade, MX421ade, MS421dw |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Package height | 181 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 137 mm |
| Package weight | 11.8 kg |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Package depth | 39.9 mm |
| Country of origin | Poland, China, United States, Mexico |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
SET SACI HARTIE HEINNER HSPB-MS700KP 



Nu există recenzii încă.