Disponibilitate:
2 în stoc
4,817.99 lei
2 în stoc
Lexmark 79L2HM0 CX950, 951, 833 Magenta Return Programme 46.9K Toner Cartridge
| Supply type | Single pack |
|---|---|
| Printing colours | Magenta |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 46900 pages |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | peste 20.001 pgs |
| Compatibility | CX950, 951, 833 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 585 mm |
| Package height | 150 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Country of origin | Mexico, Poland |
| Package weight | 831 g |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Covor de joaca pentru copii U-Grow, din spuma, pliabil, 2 


Nu există recenzii încă.