Tonere
LEXMARK 46.9K MAGENTA TONER CARTRIDGE Return Program, Compatibil cu CX963se,
Producator:
Lexmark
Disponibilitate:
1 în stoc
3,123.99 lei
1 în stoc
LEXMARK 46.9K MAGENTA TONER CARTRIDGE Return Program, Compatibil cu CX963se, CX962se, CX961se.
| Supply type | Single pack |
|---|---|
| Printing colours | Magenta |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Compatibility | CS963, CX961, 962, 963 |
| Colour toner page yield | 46900 pages |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 585 mm |
| Package height | 150 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Country of origin | Mexico, Poland |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
FILTRU DE ALUMINIU HEINNER AF-6590TIX
BACHMANN Multistecker 2xEURO + 1xCEE7/3 negru
Toner HP 59X High Yield, black, 3k pagini, HP LaserJet 


Nu există recenzii încă.