Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
13 în stoc
1,306.99 lei
13 în stoc
Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare), viteza 32ppm alb-negru, rezolutie 1440×720 dpi, alimentare hartie 150 coli, scanner CIS rezolutie 1200×2400 dpi,viteza 12 sec, display 3.7cm, interfata: USB 2.0, wifi, wifi Direct, consumabile: (recipient cerneala 5k pagini inclus), C13T01L14A 2k pagini, C13T03P14A 6k pagini.
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Ethernet LAN | No |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Colour display | Yes |
| Format | A4 |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| Rezolutie maxima: | 1440 x 720 DPI |
| Display | Da |
| USB-Port | Da |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Mono printing |
| Duplex printing | No |
| Maximum resolution | 1440 x 720 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 32 ppm |
| Time to first page (black, normal) | 8 s |
| Duplex copying | No |
| Scanning | Mono scanning |
| Duplex scanning | No |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Document formats supported | |
| Faxing | No |
| Maximum duty cycle | 15000 pages per month |
| Duplex functions | Not supported |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Total output capacity | 30 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Paper tray media types | Envelopes, Plain paper |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter |
| Envelopes sizes | 10, C6, DL |
| Paper tray media weight | 64 – 90 g/m² |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Epson Connect, Epson Email Print, Epson Remote Print, Epson iPrint |
| Market positioning | Home & office |
| Power consumption (copying) | 15 W |
| Power consumption (ready) | 4.3 W |
| Power consumption (sleep) | 0.7 W |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Alimentator automat documente | Da |
| Duplex: | Nu |
| Fax | Nu |
| Volum lunar imprimare | peste 20.001 pagini |
| Direct printing | Yes |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Weight | 5 kg |
| Height | 200 mm |
| Image formats supported | BMP, JPEG, PICT, PNG, TIFF |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Depth | 318 mm |
| Width | 37.5 mm |
| Conectivitate | USB + WIFI |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |



Nu există recenzii încă.