35 în stoc
70.00 lei
35 în stoc
Cartus cerneala HP 3YM74AE Color Nr.653 200ini,HP DeskJet Plus Ink Advantaje 6075 AIO, DeskJet Plus Ink Advantaje 6475 AIO
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartuș | N/A |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink volume | 5 ml |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP 653 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 200 pages |
| Pallet weight (imperial) | 187.4 kg (413.2 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 193905429455; (BHK) 193905429479; (BHL) 193905429462 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429455, 193905429479, 193905429462 |
| Box contents | HP 653 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Pallet gross weight | 187.4 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Country of origin | Malaysia |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.49 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |



Nu există recenzii încă.