- Nu poți să adaugi „CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Imprimanta 3D CREALITY K2 PLUS COMBO, Tehnologie FDM, Volum printare:
Stoc epuizat
6,780.99 lei
Stoc epuizat
Imprimanta 3D CREALITY K2 PLUS COMBO, Tehnologie FDM, Volum printare: 350*350* 350mm, Dimensiuni imprimanta: 495*515*640mm, Greutate: 35Kg, Viteza printare: 600mm/s max, Acuratete: 100mm±0.1mm, Inaltime strat: 0.05-0.3mm, Extruder: Dual-gear direct drive, Diametru filament compatibil: 1.75mm, Touchscreen 4.3″, Sursa 1200W, Filamente compatibile: PLA/ABS/PETG/PA-CF/PLA-CF/PET/ASA/PPA-CF, Camera monitorizare, Diametru duza: 0.4mm, Temperatura maxima Duza: 350 grade, Platforma printare: 120 grade celsius, temperatura incinta: 60 grade celsius, Auto Leveling, Transfer fisier: USB, Retea, WI-FI, Memorie: 32GB EMMC, Fisiere compatibile: Gcode/3MF, Compatibil cu CFS (4 CFS max), Software: Creality Print 5.0, Sistem CFS inclus, Dimensiuni: 379 × 314 × 276 mm, Greutate: 4.56kg, Numar filamente suportate: 4, Diametru filament compatibil: 1.75mm, diametru 197-202mm, latime: 42-68mm, PLA/PETG/ABS/ASA/PET/PLA-CF, Port conectivitate: 485 × 2, Consum energie: 24W, Display: Segment LCD, uscare filament.
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Internal memory | 32 GB |
| Ethernet LAN | Yes |
| Sound pressure level (printing) | 45 dB |
| Storage media type | eMMC |
| Tehnologie Printare | FDM |
| Print technology | Fused Deposition Modeling (FDM) |
| Filament thickness supported | 1.75 mm |
| Maximum vertical build speed | 600 mm/sec |
| Accuracy | 10 cm |
| 3D scanner | No |
| Engraver module | No |
| Layer thickness (min) | 0.05 mm |
| Layer thickness (max) | 0.3 mm |
| Maximum build size (WxDxH) | 350 x 350 x 350 mm |
| Nozzle width | 4 mm |
| Model file formats supported | 3MF, G |
| Maximum print platform temperature | 120 °C |
| Compatible products | CFS |
| Languages support | German, English, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Turkish |
| Touchscreen | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 10.9 cm (4.3) |
| Manual | Yes |
| Control type | Touch |
| Viewing window | Yes |
| Package width | 620 mm |
| Depth | 51.5 mm |
| Housing material | Aluminium, Carbon steel |
| Power consumption (max) | 1200 W |
| Height | 916 mm |
| Package depth | 590 mm |
| Package height | 708 mm |
| Package weight | 51 kg |
| Packaging content | CFS-Creality Filament System |
| Width | 495 mm |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 12 |
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach 




Nu există recenzii încă.