
9 în stoc
850.99 lei
9 în stoc
Monitor Dell 27″ S2725HSM LED, 68.60 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 144 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel technology: In-Plane Switching (IPS) Technology, Backlight: LED Edgelight System, Display screen coating: Anti-glare with hard-coating 3H, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 82, Contrast ratio: 1500:1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): MPRT: 1 ms, Extreme mode: 4 ms (gray to gray), Fast mode: 5 ms (gray to gray), Normal mode: 8 ms (gray to gray), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: sRGB 99% (CIE 1931) (typical), Adjustability: Tilt angle -5° to 21°, Pivot: -90°/+90°, Swivel: -30° to 30°, Height adjustable stand 110 mm, VESA mounting holes (4) (100 mm x 100 mm) – behind attached VESA cover: Wall-mount monitor using VESA-compatible wall mount kit, Connectivity: 2 x HDMI ports (HDCP 1.4) (Supports up to FHD 1920 x 1080, 144 Hz, 8bit as per specified in HDMI 1.4), Supports Dell Display and Peripheral Manager, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, VESA cover, Power cable (varies by country), 1 x HDMI 1.4 cable (1.80 m), QR Card, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height (extended): 499.07 mm (19.65 in.), Height (compressed): 389.07 mm (15.32 in.), Width: 609.69 mm (24.00 in.), Depth: 201.83 mm (7.95 in.), Weight with packaging: 8.08 kg (17.81 lb), Weight with stand assembly and cables: 5.73 kg (12.63 lb), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| FreeSync | Da |
| Diagonala monitor | 68.60 cm |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor | 1 ms |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| Destinat pentru | Commercial |
| Diagonala | 27 inch |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Boxe | 2 x 3 W |
| Pivot | -90/+90 grade |
| Plug and Play | Da |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Panel | IPS |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Standarde | 99% sRGB |
| Reglaj pe inaltime | 110 mm |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Standard VESA | 100 x 100 mm VESA |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| HDCP | Da, 1.4 |
| Accesorii | Cablu alimentareCablu HDMI |
| Densitate pixeli | 82 ppi |
| Display | LED Anti-glare |
| Dimensiune punct | 0.31140 mm |
| Timp de raspuns | 1 ms MPRT4 ms GTG (mod extrem)5 ms GTG (mod rapid)8 ms GTG |
| Contrast | 1500:1 |
| Sistem de operare | Windows |
| Putere Consumata | 43 W (max)17 W (tipic)0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 609.69 x 201.83 x 499.07 mmFara suport: 609.69 x 58.87 x 354.21 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.73 kgFara suport: 3.95 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
KIT INSTALARE USCATOR HEINNER HSK-V789 
Nu există recenzii încă.