Monitor Dell 23.8" P2425HE, 60.47cm, Maximum preset resolution: 1920 x
4 în stoc
1,089.99 lei
4 în stoc
Monitor Dell 23.8″ P2425HE, 60.47cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 100 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching Technology, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 92.53, Contrast ratio: 1500 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray- to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 250 cd/m² (typical), Color depth: Up to 16.70 million colors, Color gamut: 99% sRGB (typical), Adjustability: Height adjustable: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to +45°, Pivot: -90° to +90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit (100 mm x 100 mm), Connectivity: 1 x HDMI 1.4 port (HDCP1.4), 1 x DP 1.4 (HDCP1.4), 1 x DP (Out) with MST (HDCP 1.4), 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C upstream port (video and data) (Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery PD up to 90 W), 2 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream ports, 1 x RJ45 port, Quick Access: 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream port, 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C downstream port with charging capability of up to 15 W PD, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cable (varies by country), DisplayPort 1.4 cable (DP to DP) Cable length: 1.80 M, USB Type-C 3.2 Gen2 cable: Cable length: 1 M, Cable tie, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height (extended): 496.53 mm (19.55 in.), Height (compressed): 364 mm (14.33 in.), Width: 538.64 mm (21.21 in.), Depth: 181.75 mm (7.16 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| Display port | 2 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de răspuns monitor | N/A |
| Diagonala monitor | 23.8" |
| Luminozitate maximă | 250 cd/m² |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| LFD-Screen-Size | 23.x" |
| RJ-45 | 1 |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Reglaj pe inaltime | 150 mm |
| Pivot | -90/+90 grade |
| Plug and Play | Da |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Panel | IPS |
| Display | LED Edgelight Anti-glare |
| Contrast | 1500:1 (tipic) |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Swivel | -45/+45 grade |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Timp de raspuns | 5 ms GTG (mod rapid)8 ms GTG (mod normal) |
| Putere Consumata | 180 (max)13.9 W (on)0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 538.64 x 364 – 496.53 x 181.75 mmFara suport: 538.64 x 314.23 x 50.03 mm |
| Greutate | Fara suport: 3.69 kg |
| USB | 3x USB 3.0 Tip A |
| USB Type-C | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DisplayPort Alt Mod / Power Delivery 90W)1x USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery 15W) |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Monitor Asus 21.5" VT229H, Touch: 10pts, Diagonal (inch): 21.5, Diagonal 
Nu există recenzii încă.