- Nu poți să adaugi „Desktop Business HP Pro 400 G9 cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
52 în stoc
9,686.99 lei
52 în stoc
Mac mini: Apple M4 Pro (CPU 12-core, GPU 16-core, Neural Engine 16-core)/24GB/512GB
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Apple M |
| Processor manufacturer | Apple |
| Coprocessor model | Neural Engine |
| Coprocessor cores | 16 |
| On-board graphics card model | Apple GPU |
| On-board GPU manufacturer | Apple |
| On-board graphics card 6K support | Yes |
| Processor cores | 12 |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| On-board graphics card family | Apple |
| Efficient cores | 4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| On-board graphics card cores | 16 |
| Performance cores | 8 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Video decode engine | Yes |
| Video encode engine | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 0 |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Number of processors installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Display included | No |
| Number of speakers | 1 |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| Chassis type | Mini PC |
| DVI port | No |
| Sound pressure level | 5 dB |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 0 |
| TV tuner integrated | No |
| Power cable length | 1.8 m |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Internal memory | 24 GB |
| USB4 Gen 2x2 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Apple Intelligence | Yes |
| Operating system installed | macOS Sequoia |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Sloturi memorie | N/A |
| SSD | 512GB |
| Producător procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem Operare Desktop PC | Mac OS |
| Tip procesor | Apple M4 Pro |
| Model procesor | M4 Pro |
| Processor model | M4 Pro |
| Processor generation | Apple M Pro 4th Gen |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 3 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Yes |
| Model placa video | Apple M4 Pro |
| Destinat pentru | Consumer |
| Power Supply | 155 W |
| Video compression formats | H.264, HEVC, ProRes, ProRes RAW |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Tip | LPDDR5X |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Silver |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cables included | AC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Built-in microphone | No |
| Depth | 127 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 730 g |
| Housing material | Aluminium |
| Warranty-Period | 1 year(s) |
| Width | 127 mm |
| Product type | Mini PC |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 47 °C |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Neural processor unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Neural processor unit (NPU) cores | 16 |
| Video formats supported | AVI, H.264, HEVC, ProRes |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |



Nu există recenzii încă.