
5 în stoc
17,284.99 lei
5 în stoc
Desktop Dell Pro Max Tower T2 (FCT2250), 1500W 80 Plus Platinum PSU, Premium CPU Air Cooler, Intel Core Ultra 7 265K (20 cores, 20 threads, 30MB cache, 3.3GHz to 5.5GHz, 125W), NVIDIA(R) RTX(TM) A1000, 8GB GDDR6, 32GB, 1x32GB, DDR5, 5600MT/s, 1TB SSD TLC M.2 2280 PCIe Gen4 + 1TB SSD TLC M.2 2280 PCIe Gen4 (RAID 1), 8x DVD+/-RW, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth 5.4 wireless card, Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Front: 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) with PowerShare port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port, Rear: 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) with Smart Power On port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) ports, 1 x HDMI 2.1 port, Power-adapter port: 280W AC adapter, 7.40 mm barrel, Security-cable slot: 1 x Kensington lock slot, 1 x padlock ring, Internal slots: Expansion slots: 2 x half-height Gen4 PCIe x8 slots (x8 and x1 electrically), M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2280 Gen4 PCIe NVMe single-sided SSD, Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB, Weight: Maximum: 2.54 kg (5.59 lb), Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
| Display port | 2 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Solid state drive | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| SSD | 2TB |
| Unitate optica | Da |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| Sloturi memorie | 4 |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| CUDA cores | 2304 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Interfata | SATA |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesor | 265K |
| Destinat pentru | Workstation |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Frecventa turbo max | 5.50 GHz |
| Cache | 30 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Kensington lock | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Nucleu | Arrow lake |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Capacitate SSD | 2 x 1 TB |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Slot 1 | 32 GB |
| Tehnologie | 3 nm |
| Socket procesor | 1851 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Tip carcasă | Tower |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Familie placa video | RTX |
| Model | ALC3204 |
| Tip | DVD±RW |
| Audio | 1 x combo |
| Frecventa procesor | 3.90 GHz |
| Max TDP | 250 W |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 5.0 |
| Slot PCI Express x4 | 1 x PCIe 4.02 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 3 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Altele | SlimLine 9.5 mm |
| Dimensiune | 438 x 387 x 187.7 mm |
| Greutate | 9.7 kg |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 3 |
| Sursa | 1500 W Platinum |
| USB Type-C | 1 x USB4 Tip C (Thunderbolt 4)1x USB 3.2 Gen 2×2 Tip-C |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (via USB Tip C) |
| Conectori | 4 x Mini-DisplayPort 1.4 |
| Model placa video | A1000 |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Tastatura: | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Copilot+PC | Nu |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.