
2 în stoc
10,787.99 lei
2 în stoc
Dell Pro Max Tower T2, 500W Platinum Regulatory Label EMEA, EPEAT Gold with Climate+, ENERGY STAR Qualified, Intel Core Ultra 7 265 (30 MB cache, 20 cores, 20 threads, 1.8 GHz to 5.3 GHz, 65W), NVIDIA RTX A1000, 8 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters, 16GB (1 x 16 GB) DDR5 5600 MT/s non- ECC, 256GB SSD TLC M.2 2230 PCIe Gen4, 8x DVD+/-RW 9.5mm, Intel Wi-Fi 7 BE200 2×2 802.11be with Bluetooth 5.4, External Antenna, No Internal Speaker, Standard CPU Air Cooler, No Media Card Reader, Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W US International (QWERTY) Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port with PowerShare, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x Thunderbolt 4 port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, Audio port: 1 x global headset jack, Video ports: 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 ports, Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security- cable slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive, SATA: 3 x SATA 3.0 slots for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive, PCIe: 1 x PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot, 1 x full-height half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot, 1 x full-height full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot, 1 x full-height full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot, Memory slots: 4 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Maximum memory configuration: 128 GB, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
| VGA | Yes |
|---|---|
| Display port | 2 |
| Culoare | Negru |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | Tower |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| HDD | None |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| SSD | 256GB |
| Unitate optica | Da |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| Sloturi memorie | 4 |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| CUDA cores | 2304 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Interfata | SATA |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Destinat pentru | Workstation |
| Model procesor | 265 |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Cache | 30 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Kensington lock | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Arrow lake |
| Frecventa procesor | 2.40 GHz |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Tehnologie | 3 nm |
| Socket procesor | 1851 |
| Max TDP | 182 W |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Tip carcasă | Tower |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Familie placa video | RTX |
| Model | ALC3204 |
| Tip | DVD±RW |
| Audio | 1 x combo |
| Sursa | 500 W Platinum |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 5.0 |
| Slot PCI Express x4 | 1 x PCIe 4.02 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 3 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Altele | SlimLine 9.5 mm |
| Dimensiune | 438 x 387 x 187.7 mm |
| Greutate | 9.7 kg |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 3 |
| USB Type-C | 1 x USB4 Tip C (Thunderbolt 4)1x USB 3.2 Gen 2×2 Tip-C |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (via USB Tip C) |
| Conectori | 4 x Mini-DisplayPort 1.4 |
| Model placa video | A1000 |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Tastatura: | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.