- Nu poți să adaugi „Desktop Business HP Pro 400 G9 cu procesor Intel Core” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
4,700.99 lei
Stoc epuizat
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Tiny, , Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card readerIntegrated 100/1000M, WLAN: Realtek® Wi-Fi® 7 RTL8922AE, 802.11be 2×2, Bluethooth: BT5.4, Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On; 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4b; 1x Ethernet (GbE RJ-45); 1x Power connector; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 135W 90% Adapter, USB, Calliope, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1, Camera: None, Color: Black, Weight Around 1.13 kg , Dimensions Tiny only (without rubber feet) | 179 x 182.9 x 34.5 mm (7.05 x 7.2 x 1.36 inches); Tiny only (with rubber feet) | 179 x 182.9 x 36.5 mm (7.05 x 7.2 x 1.44 inches), Warranty: 1- year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN), OS: None
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Card reader integrated | No |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| Processor cores | 10 |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Processor threads | 16 |
| Keyboard included | Yes |
| Operating system installed | No |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Processor family | Intel Core 7 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 3 |
| Mouse included | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Number of speakers | 1 |
| Chassis type | Mini PC |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sloturi memorie | N/A |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 1TB |
| DT-Format | Mini Tower |
| Power Supply | 135 W |
| Destinat pentru | Business |
| DT-CPU | INTEL-CORE 7 |
| Model procesor | 240H |
| Processor model | 240H |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Audio system | High Definition Audio |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Weight | 1.13 kg |
| Colour name | Black |
| Product type | Mini PC |
| Height | 345 mm |
| Width | 179 mm |
| Tip procesor | Intel Core 7 |
| Volume | 1 L |
| Audio Chip | Realtek ALC256 |
| Certification | TCO,RoHS |
| Depth | 182.9 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.