Stoc epuizat
3,739.99 lei
Stoc epuizat
Desktop HP ProDesk 400 G9 Desktop Mini, Intel Core i3-12100T 4-Core (2.2GHz, up to 4.1GHz, 12MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 256GB 2280 PCIe NVMe , No ODD, LAN 10/100/1000, porturi: 3x USB Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x DP 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 1 M.2 PCIe x4 2280, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.42kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 5yw NBD Onsite DMR
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Display port | 2 |
| HDMI | 1 |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Numar Nuclee | 4 |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optica | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Sloturi memorie | N/A |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 256GB |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Model procesor | 12100T |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | USFF |
| Tip Memorie | DDR4 |
| Destinat pentru | Business |
| Frecventa procesor | 2.20 GHz |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Versiune OS | 64 bit |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Alder Lake |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| USB 3.1 | 1 |
| Greutate | 1.4 kg |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Sursa | 90 W |
| Eficienta | 89 % |
| Software inclus | Da |
| Max TDP | 69 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 730 |
| Model placa video | 730 |
| Model | ALC3252 |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Canale audio | 7.1 |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a doisprezecea generatie |
| Altele | M.2 NVMe |
| Tip carcasă | Micro |
| Casti | 1 (combo) |
| Tastatura: | HP 125, USB, Black |
| Mouse | HP 125, USB, Black |
| Frecventa turbo max | 4.10 GHz |
| Tehnologie | 10 nm |
| USB Type-C | 1 |
| Producator | HP |
| Garantie | 60 |
Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T,
Nu există recenzii încă.