Disponibilitate:
Stoc epuizat
81,739.99 lei
Stoc epuizat
Apple Mac Studio M3 Ultra (CPU 32-core, GPU 80-core, Neural Engine 32-Core)/512GB/8TB ( Cto from MU973RC/A)
| HDMI | 1 |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Solid state drive | Da |
| Greutate | 3.6 kg |
| Producator placa video | Apple |
| Tip stocare | SSD |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Producător procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem Operare Desktop PC | Mac OS |
| Model procesor | M3 Ultra |
| Numar Nuclee | 32 |
| Destinat pentru | Workstation |
| Tip procesor | Apple M3 Ultra |
| Memorie RAM | 512 GB |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| USB 3.1 | 2 |
| Sistem de operare | macOS Sequoia |
| Stocare inclusa | Da |
| Chipset | Apple |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Jack casti | 1 |
| Tehnologie | 3 nm |
| Monitor inclus | Nu |
| Altele | Memorie RAM unificata |
| Sloturi memorie | Nu |
| Interfata | PCIe |
| LAN | 1000/2500/5000/10000 Mbps |
| Tip carcasă | UCFF |
| Dimensiune | 19.7 x 19.7 x 9.5 cm |
| Card slot | SDXC |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare |
| Familie Procesor | M3 |
| Cip AI integrat | DaApple Intelligence available in English |
| Familie placa video | M3 Ultra |
| Caracteristici | Suporta pana la 5 display-uri simultane |
| Tip RAM | Tip memorie |
| SSD | 8TB |
| Procesor Grafic integrat | Apple M3 Ultra 80 cores |
| Capacitate memorie | 512 GB |
| Model placa video | M3 Ultra 80 cores |
| Capacitate SSD | 8 TB |
| Wireless | 802.11 ax |
| Memorie maxima | 512 GB |
| USB Type-C | 6 |
| Thunderbolt 5 | 6 (via USB Type-C) |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Tastatura Razer Razer Huntsman Mini, gaming, alba
Toner Canon EXV50, black, capacitate 17600 pagini, pentru IR1435i, IR1435IF
Toner HP 59X High Yield, black, 3k pagini, HP LaserJet 
Nu există recenzii încă.