
Disponibilitate:
3 în stoc
5,476.99 lei
3 în stoc
DL EC27250 FHD U7-150U 16 512 W11H
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| AIO-CPU | Intel-i7 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.