Disponibilitate:
4 în stoc
262.99 lei
4 în stoc
Ventilatoare Carcasa CORSAIR RS140 2x140mm ARGB NEGRU, viteza 0.330-1700 RPM +/- 10%, Airflow: 14.6-95.5 CFM, Presiune Statica: 0.11-3.46 mm-H2O, Nivel de zgomot: 10-36dBA
| Număr ventilatoare | 2 |
|---|---|
| LED-COLOR | RGB |
| FAN-SIZE | 140mm |
| PACKAGE-QUANTITY | 2 |
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 14 cm |
| Dimensiune | 14 cm |
| Culoare | Negru |
| Rotatie maxima pe minut: | 1700 RPM |
| Led RGB | Da |
| Suitable location | Computer case |
| Noise level (low speed) | 10 dB |
| Noise level (high speed) | 36 dB |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Illumination LED | Yes |
| Fan connector | 4-pin |
| Number of LEDs | 8 |
| Minimum airflow (imperial) | 14.6 cfm |
| Maximum airflow | 95.5 cfm |
| Minimum air pressure | 0.11 mmH2O |
| Maximum air pressure | 3.46 mmH2O |
| Rated current | 0.45 A |
| Fan weight | 624 g |
| Number of screws | 8 |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (max) | 1700 RPM |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Rotational speed (min) | 330 RPM |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Switch TP-Link TL-SG2008, 8 port, 10/100/1000Mbps
Mac mini: Apple M4 Pro (CPU 12-core, GPU 16-core, Neural
Carcasa ASUS GT302 TUF GAMING Mid Tower ARGB ALB
Nu există recenzii încă.