- Nu poți să adaugi „Ventilator Carcasa CORSAIR RS140 1x140mm NEGRU” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Ventilatoare carcasa
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK LX120 REVERSE 1x120mm RGB NEGRU
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
1 în stoc
177.99 lei
1 în stoc
Ventilatoare Carcasa CORSAIR iCUE LINK LX120 REVERSE 1x120mm RGB NEGRU, viteza 2400 RPM +/- 10%, Airflow: 70 CFM, Presiune Statica: 3.8 mm-H2O, Nivel de zgomot: 35.1 dBA
| FAN-SIZE | 120mm |
|---|---|
| PACKAGE-QUANTITY | 1 |
| Număr ventilatoare | 1 |
| LED-COLOR | RGB |
| Screws included | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 12 cm |
| Dimensiune | 12 cm |
| Culoare | Negru |
| Rotatie maxima pe minut: | 2400 RPM |
| Led RGB | Da |
| Suitable location | Computer case |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Number of LEDs | 18 |
| Noise level (high speed) | 35.1 dB |
| Maximum airflow | 70 cfm |
| Maximum air pressure | 3.8 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan weight | 255 g |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Package type | Box |
| Rotational speed (max) | 2400 RPM |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.