Disponibilitate:
11 în stoc
926.99 lei
11 în stoc
CR PSU RM1000X SHIFT GOLD
| PSU Type | ATX |
|---|---|
| Recomandat Gaming | Da |
| Conectivitate | Full – Modular |
| Iluminare RGB | Nu |
| Certificare 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| Efficiency | 80Plus-Platinum |
| Modular | Yes |
| Putere sursă | 1000 W |
| PSU Power | 1000 W |
| 20+4 Pin ATX | 1 |
| 6+2 PCI-E | 4 |
| Molex | 4 |
| Rail +12V | 1 |
| PFC | Activ |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| Sursa Modulara | Da, Full Modulara |
| Certificare | 80+ Gold |
| Permite Asamblare | Premium, Gold |
| Permite Wire Management | Da |
| 4+4 Pin ATX/EPS | 2 |
| 16 Pin PCI-E | 1 |
| Numar de ventilatoare | 1 x 140 mm |
| Eficienta | 90% |
| +5Vsb | 3 A |
| Tip sursa | ATX 3.1 |
| Protectii: | OVP, UVP, SCP, OTP, OPP |
| +12V 1 | 83.3 A |
| SATA | 12 |
| Dimensiuni | 150 x 86 x 160 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 120 |
Pachet 3 in 1 cana 260 ml tritan cu 3
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO
Cooler Procesor ASUS PRIME LC 360 ARGB NEGRU
Sursa ASUS TUF GAMING 1000W ALB 80 PLUS GOLD
Nu există recenzii încă.